Jak je všechno přechodný

14. března 2014 v 10:26 |  JÁ A VĚCI KOLEM
Je jasný, že to, co mi nejvíc ubližuje, není realita, ale moje myšlenky. Imaginární rozhovory, které vedu s reálnými lidmi, a které mě nutí brečet, protože si je představuju tak živě, ačkoliv nejspíš nikdy neproběhnou. A i kdyby ano, bylo by stokrát lepší, kdyby proběhly spontánně, a ne s mojí ubrečenou verzí "nanečisto". Nevědomé a nechtěné snění, plány, touhy, které si vykresluji tak reálně, že se pochopitelně zklamávám dnes a denně, protože i kdyby to v reálu nebylo tak na hovno, stejně by to nebylo dost.
Ve snaze nemyslet a ukrátit dlouhé večery zacházím dál, než by se mým hodnotám líbilo: prášky na spaní, Smirnoff a hrát Plants vs Zombies, protože horší vymývárnu mozku neznám. Vždycky od toho vstávám se zamlženym mozkem, doslova.
Ony dnešní dny jsou vůbec krizové. Dítko je nemocné a já s ním, takže kromě jednou za půl hodiny nakouknout do pokoje a zbytek času ležet na gauči nemám co na práci. Díky bohu za USA, papírování kvůli vízům je tolik, že za normálních okolností bych se z toho posrala, ale teď jsem ráda, že mám na práci něco, co dává smysl. Nicméne mám strach, že to tam nezvládnu. Instrukce a požadavky znějí dost strašlivě, počínaje tím, že budu zcela obměnit šatník a koupit si po letech plavky v celku, protože bikiny,výstřihy, krátký šortky anebo býti oblečená celá v černém je striktně zakázáno. K tomu moje chabá angličtina, jizvy a hrůza z vrstevnických skupin horlivých hrát společenské hry u táboráku... Já a táborák, ježiši kriste. Na druhou stranu se těším. Je to hodně velká výzva, nebudu mít čas ani si uprdnout a snad budu tak hodně hodně busy, že nestihnu ani myslet.
A říkejme tomu, jak chceme, třeba láska k cestování, anebo nenávist k sobě.
 


Komentáře

1 Vivi Vivi | Web | 15. března 2014 v 7:52 | Reagovat

No jo, tie myšlielnky, ktoré si hlava dookola premieta su hrozne ubijajuce.....
Prajem skoré uzdravenie

2 Vivi Vivi | Web | 15. března 2014 v 7:56 | Reagovat

A kde konkretne do USA chceš ist?
Ja by som to skor pomenovala laska k cestovaniu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.