Mimodav

2. prosince 2013 v 3:18
Listopad byl bohatý. Mnoho výletů a abych nezapomněla, mnoho jídla.
Léto už je v plném proudu a dokonce i já už jsem se konečně ponořila do studeného moře, skákala skrz vlny, potápěla se nebo s chaluhou v ruce běhala po pláži za Charlottou snažíce se trefit jí s ní přímo do hlavy.
Krom toho jsem zničila již druhý nástavec na vysavač a málem se zabila v autě, a to kvůli Rihanně, protože jsem se snažila přepnout neskutečně stupidní "Loveeee song", přičemž auto přede mnou znenadání zastavilo, a kdyby Nina nezačala křičet "Achtuuuung", byly bychom všechny pěkně sešrotované v kufru auta před námi.
Býti členem sociální skupiny mi stále dělá problém a strašlivě nesnáším, když je nás moc, někdo vymyslí blbej plán a nikoho nezajímá návrh můj. Jsem vztekloun a individualista, nicméně se snažím a pokaždé když se naleznu opět 4 kroky před skupinou nebo za skupinou, snažím se vrátit zpět k houfu. Jenže... proč být pořád v houfu? Proč chodit čůrat zásadně ve dvou? Myslím, že kvůli tomu nejsem zrovna nejpopulárnější. Holky si na kempování nakoupily jídlo společně, já řekla rozhodně NE a přivezla si svoje jídlo a všichni se divily, že nefandím fazolím a špagetám z plechovky. Pak se 6 holek naštosovalo do stanu pro 3, aby si mohly povídat, a já šla sama spát do druhého stanu. A když jsem je tak sledovala tak jsem pochopila, že 2 z nich jsou dominantní a zbytek jim dělá takovej vocas, souhlasejíc se vším, co leader řekne, a vyjadřující se zásadně druhá v pořadí.
A já jsem takový mimodav a jsem na to hrdá, i když se pak často stává, že jsem, nepřekvapivě, mimo.
Dnes večer mám rande s jedním místním, ježto s tím minulým ani předminulým to moc nevyšlo, a mám z toho lehce hrůzu, protože z přemíry vodky si nepamatuju ani jak se jmenuje, ani jak vypadá. Co o něm vím skrz sms je, že pracuje v nemocnici na psychiatrii a má tam nějakou holku, co se sebepoškozuje, a je to strašné vidět "dark side of humanity and weird and crazy people". Tož abych se navlíkla do černých punčoch, jako za starých časů a předstírala, že je to nová super-modní image co se zrovna vyklubala u nás v Evropě.

A po dlouhé době vám sem nahraju zase jednu sebefotku, protože ta pláž je nekonečná a nádherná, a protože skákací fotky jsou hrozně in.

 


Komentáře

1 Eve Eve | E-mail | Web | 5. prosince 2013 v 9:28 | Reagovat

Úžasná fotka. :)

2 Rezzy Rezzy | Web | 5. prosince 2013 v 21:11 | Reagovat

Jééé, Banalitka nám zas konečně ukázala nějakou fotku :-D Je super :-)
Zajímá mě, jak dopadlo rande!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.