V pluhu

1. května 2013 v 19:02 |  JÁ A VĚCI KOLEM
Nečekala bych, že to řeknu, ale už aby rodiče byly doma. Prudí mě sestra a pes a nedá se to vydržet. Pes zlobí, poněvadž když jeho životní láska máma není doma, nikdo se mu nevěnuje a nudí se. Ségra, místo toho, aby ho alespoň podrbala za uchem, na něj řve neskutečně sprostý nadávky. Za to, že kolem ní chodí, kouká a možná se trošku plete pod nohama na něj řve: "ty šmejde di do píči". To mi přijde trochu moc. Smutné, že tento styl chování okoukala od táty. A to není jediné. Starat se o ní - peklo. Když jsem jela na nákup (dvakrát), zeptala jsem se jí (dvakrát), jestli chce něco koupit. Řekla (jak jinak než dvakrát), že ne. Čili jsem nakoupila jen pro sebe (plus na oběd, která jí servíruju každý den) s tím, že se o sebe ve svých 25 letech zvládne postarat sama. Ani náhodou. Snědla moje jídlo a já budu dnes večeřet psí granule.

Ve snaze utéct z toho blázince šla jsem si zaběhat a hned za rohem mě začalo šíleně bolet koleno. Doufám, že je to jen přechodná vada. Možná ze včerejší jógy. Včera jsme na józe totiž byly jenom 3, takže cvičitelka měla čas se nám jednotlivě věnovat, přičemž mě zlámala do dvojitého véčka. Následně při pozici pluhu jsem pochopila, proč se pozice pluhu jmenuje pozice pluhu. Cítila jsem se po ní, jako by se mnou někdo zvoral celý pole. A taky jsem pochopila marketingovou strategii paní cvičitelky. Když jsme odcházely, všechny si držely záda a hekaly bolestí, tak povídá: "A zítra můžete přijít na mojí lekci Zdravá záda". Zkrátka v úterý všem odrovnat záda a ve středu je pozvat na zdravá záda.

Takto by pluh měl vypadat. U mě ale vypadá docela jinak.
 


Komentáře

1 KAT KAT | 2. května 2013 v 13:22 | Reagovat

muhahe kdybych si teď zaplužila tak buď vybliju tuňáka...nebo se udusím pneumatikou. k ségře se vyjadřovat nebudu, neb mám te´d kavalíří náladu a všechny co po nich křičí bych válela hodinu v hovnech :o) ale psíček je krásnej, náhodou já myslím že by s ním fotky byly moc hezký- vytáhni ho ven, denní světlo dělá zázraky ( i Annie vypadá leskleji:oD) a ty lazáně- děkuji za nápad, mám doma špenát a nevím co s ním :o)

2 banalite banalite | E-mail | Web | 3. května 2013 v 16:37 | Reagovat

Kat, bojovnice za práva kavalírů? To se mi líbí, vyřídím všem, co jsou na Lupínka oškliví - a že jich není málo. To je pořád Lupínek pokadil celou zahradu, z Lupínka padaj chlupy, Lupínek smrdí, Lupínek se vyválel v hovínku... jednou je to přece pes a ne plyšák! Pravdaa, Annie se leskne jak od mistra Propra :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.