"Jebání je pojebaná práce"

12. srpna 2012 v 9:17 |  JÁ A VĚCI KOLEM

Zdravím vás,

Omlouvám se za kratší odmlku, není to tím, že bych měla práce nad hlavu (fakt ne), ale tím, že mi zkolaboval notebook a já se cítím divně, když mám psát kdekoliv jinde než na své klávesnici.

Že se mi podělal počítač je asi poslední kapkou podělaných prázdnin (připomíná mi to hlášku z filmu Nevěstinec: "Jebání je pojebaná práce").

V posledním týdnu mě zklamal drahý celkem 3x, a nijak mě netrápí, že si tady teď může číst, protože od doby, co jsem mu to povolila, protože já jsem já i s blogem, ho to nezajímá, poněvadž žádné pikantnosti se tady nedozví. Naše konflikty maj jednoduché řešení - vyčkáváme, až mě přejde vztek. Protože i když se vztekám hodně a často, tak ani já se neumím vztekat věčně (tedy, věčně možná ano, ale ne věčně na jednu věc).
Když už jsme u toho jebání, pojebaly se i moje poslední prázdninové plány. Čili hodiny plánování byly k ničemu a lístky do divadla, které jsem složitě kupovala, se teď zase složitě snažím prodat (kdyby někdo chtěl tento čtvrtek do otáčivého divadla v Českém Krumlově na představení Robin Hood 2 lístky, stačí říct, krom skvělého představení budete mít dobrý pocit, že jste Banalitku zachránili ze stresu).

Nesnáším promarněný čas a jediný čas, který teď mám, je ten promarněný. Pak ať se někdo diví, že jediný, co mi přináší radost, jsou moji dopisní přátelé (především můj vězeň z Texasu; btw už jsem tady psala o stránce writeaprisoner.com?) a nakupování. Nakoupila jsem hromadu věcí ze zahraničních e-shopů (Gina Tricot, Romwe, Oasap), mám z nich radost a radostně jsem je nacpala do skříně a už je asi nikdy nevytáhnu, protože jsou tak krásný, že je škoda obnosit je v mym promarněnym životě. Nechám si je na ten příští, kterej bude bohatej a ve kterym budu mít ráda lidi a lidi budou mít rádi mě.
Ok, pár dnů se nudím a hned odsuzuju celej svůj život, tak to není. Musím se jen prokousat do konce tohoto života, ehm chci říct tohoto srpna, pak zase začnu chodit do práce a 2 týdny potom do školy.

Měla bych si pořídit děti nebo ovce, abych se cítila užitečná. Do té doby alespoň budu pořádat soukromé filmové maratony, abych vám mohla doporučovat kvalitní filmy.


Rozhodně doporučuju všechny filmy režiséra Pedro Almodavara (dobře, všechny jsem zatím neviděla, ale jsem si jistá že to brzy stihnu)

Volver, protože "S tvým dekoltem a mým mojitem vyděláme majlant."
Ach, Penelope Cruz, já bejt chlap...
Život je krásný protože s humorem může být krásnější ať jste kdekoliv.
Life is beautiful

Lollipop monster, protože všichni jsme byli v pubertě a někdo to měl horší...


A tak dále a tak dále, kdyby se někomu zamlouval můj filmový vkus, ať koukne na můj profil na csfd, protože už jsem tam ohodnotila 100 filmů a ještě 100 jich musim ohodnotit, abych konečně mohla psát komentáře.
 


Komentáře

1 Annie Annie | Web | 12. srpna 2012 v 12:40 | Reagovat

dík...já vím, holky na blogu ani žiletka mi nepomůžou, v Anabell jsem nebyla,já byla v nemocnici v NP...

2 Š. Š. | E-mail | 12. srpna 2012 v 18:43 | Reagovat

Ach B., jsem ráda, že jsi zase zpátky (alespoň nějak)... Plány na srpen mě mrzí, kdybych to neměla do ČK přes půl republiky, tak bych ty lístky hned koupila... Nevěš hlavu, víš, jak to je. Jednou nahoře, jednou dole...
Co si tak píšeš s vězněm z Texasu? O_O  To by mě zajímalo ;-)
Měj se hezky a drž se! Máme Tě rády ;-)

3 Rezzy Rezzy | Web | 14. srpna 2012 v 20:17 | Reagovat

Díky za ten komentář ohledně rodičů, já to cítím podobně, rodina je pro mě důležitá, díky za podporu :-)
Pocit promarněného času taky nemám ráda... ale ještě víc nesnáším, když nemám čas a ráda bych dělala věci, na které mi ten čas právě nezbývá. A pak, když na ně čas mám, se mi nic nechce. Uááá... :-x
Dopisování s vězněm? To je zajímavý nápad! A znáš postcrossing.com? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.