Článek není vhodný pro děti a mladistvé*

17. srpna 2011 v 16:13 |  BANALITE a její dlouhé dny
Ale vážně, dnes se budu rozčilovat...***

Táta mi povídal, co ten můj frajírek, že prý už jsem s ním nějak moc dlouho, což u mě nebývá zvykem.
Jistě, celé 4 měsíce, však už taky plánuju svatbu!
To víš, táto a vy ostatní, on je totiž neodbitnej! Však už jsem mu zbalila batoh, dokonce dost precizně. Naskládala jsem mu tam vše od notebooku po špinavé ponožky, dokonce jsem vyrvala z rámečku naší společnou fotografii a zmuchlanou do koule jsem jí přidala ke kartáčku na zuby. (Svetr, co jsem mu koupila, jsem si nechala s tím, že ho věnuji svýmu příštímu klukovi.) Sbalený batoh jsem mu vrazila ve dveřích a s nepublikovatelně sprostými slovy jsem nastoupila do výtahu s odhodláním vznést se navěky do 3. patra a už ho nikdy nevidět.
On nechal na ulici kolo a igelitku s obědem.
Ručně stručně (pěstmi) jsem se mu snažila vysvětlit, že v tomhle výtahu není dost místa pro nás oba. Nepochopil to a neodešel. Naopak.
A tak jsem mu za hodinu zase ten batoh vybalila, narovnala zmuchlanou fotku a dala jí za rámeček. On si uklidil kolo zase na své místo, ale bohužel někdo mezitím šlohnul náš oběd, škoda...


Jo, nic neni dokonalý, ani já ne, i když mi to pan čutálista s pláčem tvrdil, když jsem se ho snažila uškrtit.
O co šlo:
Já jsem totiž nesmírně zvědavá, od malička prohledávám rodičům šuplíky a pročítám zprávy s touhou najít nějaké pikantní tajemství. Přede mnou není nic v bezpečí, pohání mě taková neviditelná síla, a to přece neni špatně, když se to nikdo nedozví.
Jenže když vlezete na facebook svého milého a dočtete se tam o sobě něco ošklivého, nemůže vám nikdo vyčíst, že jste tam vlezli, protože to očividně bylo nutné napravit - milého popravit.
A tak, když se dočtete, že vašeho milého/nemilého štve, že vás nemohl "vojet", protože byla na bytě spolubydlící, a že chcete chodit na procházky a na obídky a on prosím, chudák on má za to ještě platit když si pak ani nezasouloží, že by šel do bordelu (už tam jednou byl) a tak dále ... to, vážení, vyžaduje akci, nejlépe popravu, jak bylo již řečeno.
Jenže kdyby to alespoň byla pravda. Dost často ho zvu na jídlo já, protože pořád nemá peníze, a větší sexuální apetit (a výdrž), věřte nebo ne, ten mám taky já. A jak známo jsem lenoch a tisíckrát dávám přednost válení se v posteli než procházkám!
A on sám to ví moc dobře.
Jen dělá frajírka před kamarádama.
Těžko by se jim přiznal, kolikrát už přede mnou brečel.
A já víc než cokoliv na světě nenávidím přetvářku a kurvy. Protože mě ponižuje dělat to zadarmo, když jiný za to platil.
Špíny v bordelu za to berou 2500, kdyby vás to zajímalo.
Mě jeden postarší pán nabízel pravidelnou výplatu 20 000 měsíčně za občasný styk. Jasně, že jsem to nepřijala, protože pohrdám jakýmkoliv obchodováním s vlastním tělem - ať jde o prostituci nebo třeba královnu krásy. FUJ!
Jistě mám lepší kvality než otvor mezi nohama, a kdyby něco, s tím otvorem to stejnak umím líp než kdejaká kurva.

Čutálista s pláčem odvolal všechna svá slova, omlouval se a prosil, a tak mu bylo odpuštěno...
Debilní facebook, tak snadno na něm vyplujou ven informace, který nikdy vyplout neměli. Kdyby tak lidi komunikovali na živo a radši se scházeli, než si lajkovali statusy. Ná mym profilu už o mě nezjistíte nic a nikdy víc, končim s tou debilní závislostí!!
 


Komentáře

1 Rezzy Rezzy | Web | 17. srpna 2011 v 18:34 | Reagovat

no jééjda :-D  ti kluci jsou v tomhle někdy fakt na zabití... nejhorší je to vytahování se před kamarády... ale zatočila jsi s ním pěkně, příště už si to asi rozmyslí a bude dřív přemýšlet než psát... kluci asi někdy potřebujou trochu vrátit na zem no...

tak to je fajn, s tou doktorkou, zní to dobře :-) ten psycholog asi teda chápu, že ti neseděl... bohužel mi přijde, že tenhle styl "léčení" je celkem častý - hlavně ať holka přibere a ostatní není tak důležité... myslím, že lidi s ppp potřebují především hodně pochopení, trpělivosti a podpory...
o jídle se svojí psycholožkou občas mluvím, ale nemám to ráda, přijde mi, že v našich rozhovorech o hubnutí a jídle nějak chybí klid a důvěra, cítím, že se jí to nelíbí a bojím se o tom mluvit, aby mě nenutila přestat nebo ještě hůř, aby po mě nechtěla ať přiberu... ale vím, že bych o tom asi mluvit měla :-(
jinak úzkosti a deprese jsem zažila už dřív, než přišlo hubnutí... předtím jsem se sebepoškozovala, ale přestala jsem... hodně lidí mi psalo, že kdybych nehubla a neblbla s jídlem, tak bych prášky nepotřebovala, ale já myslím, že to není kvůli hubnutí, problémy jsem měla už dřív... teď už je to naštěstí cca půl roku o dost lepší, cítím se mnohem líp, zvládám v pohodě svoje koníčky, školu a tak... :-)
prášky co máš ty by se mi ale možná hodily, lidi mi často říkají, že jsem jako spící panna, pořád zpomalená a tak... ale nevím, jak by to bylo s tím spánkem no :-|
můžu si tě přidat do oblíbených? :-)

2 missfatt missfatt | E-mail | Web | 17. srpna 2011 v 23:43 | Reagovat

ty kokos... ta to je somar... ked sa tak potrebuje vychvalovat pred kamaratmi... ja by som mu dala na tovjom mieste poriadne pocitit svoj hnev.. ach... asi by som ho za toto zabila:D

3 lady*dee lady*dee | Web | 18. srpna 2011 v 18:56 | Reagovat

muhehehehe :-D

4 darkness darkness | Web | 18. srpna 2011 v 22:55 | Reagovat

článek mě hodně pobavil, ale věřím že to není příjemný, tak snad se to u vás zase urovná....

5 versul versul | E-mail | Web | 19. srpna 2011 v 15:04 | Reagovat

To je debil a ja som mala doteraz o ňom takú dobrú mienku...Ale je pravda, že nie všetko, čo je na sprostom fb je pravda. Lenže najhoršie je, že tam všetci tak radi šmírujeme, čítame statusy, pozeráme fotky a vyvodzujeme závery. Veľakrát zlé a nepravdivé. On mal očividne potrebu sa len pochváliť a zahrať na supermana pred kamošmi... Ale aj tak by som sa ho, presne ako ty, snažila vysačkovať z bytu, keby sa takto ku mne správal.

6 Nasty Barbie Nasty Barbie | Web | 31. srpna 2011 v 14:59 | Reagovat

No...mám chvíli volna a tak jsem si řekla, že přečtu články, kterým jsem v poslední době nevěnovala moc pozornosti a teď si říkám - Aha! Chyba!!
Co se týče tohoto článku...budu opět mluvit ze svojí zkušenosti...facebook se postaral o to, že se mi rozpadl vztah. Kořínky fejsbukovského šílenství se začaly provrtávat do našeho vztahu, až to bylo neúnosný a smozřejmě jsem, jako ty, na FB narazila na věci, který holka nechce slyšet ani vidět.
Je fakt, že díky internetu ztrácíme zábrany a povíme na sebe hodně, ale sakra nechápu tuhle hnusnou přetvářku.
Ani se nedivím, že jsi toho šmejda chtěla uškrtit. Já bych mu narvala hlavu do řiťáku, a ať si s tím poradí jak chce...po všech zkušenostech by pro mě pláč nebyl omluvou a milej čutálista by si už ani neškrtnul.
Prostě a jednoduše to nechápu, proč se kluci takhle chovají. Ale to je stejný, jako odpovídat na otázky typu, jestli byla dřív slepice nebo vejce. Prostě jeden velkej otazník.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.