Květen 2010

Fajn týden

30. května 2010 v 13:03 BANALITE a její dlouhé dny
Ahoj holky,
já si tleskám, říkám si, jak jsem skvělá, že už nezvracím a nemám deprese, pak mi dojde že je to vlastně teprve týden, blbý týden prázdnin a mně připadá jako půlka století. Za týden se mi podařilo shodit jedno kilo, váha 51 kg, krása, teď to pomalu zaokrouhlím na těch 50 a bude.
Jsem šťastná, hodně, včera jsem byla u toho kluka a bylo to moc fajn. Dneska večer se na chvíli staví - teda ono je to vždycky na chvíli, pak se zakecáme a jsou 2 hodiny ráno - skvěle si rozumíme, a na to že ho znám prakticky jenom týden je mi hrozně blízký.
Takže fajn, jen je tu ještě ten minulý "milenec"... no,  toho budu řešit až se uráčí ozvat :-/

Dnes se dám do vaření pudingového koláče podle receptu jedné kámošky, to jsem na to zvědavá (a dám si MAXIMÁLNĚ 1 KOUSEK!!!), pak půjdu s kamarádkou na kafe a večer s ním, takže bezva den. Jsem ráda že mám docela naplněný diář, kdovíjak by všechno bylo kdybych strávila jediný den doma ve společnosti ledničky..

Pod perexem moj zadek a přetékající boky... sakra, jsem kůže lína, měla bych začít sportovat a trošku to zpevnit.

Pikám za svý chyby

29. května 2010 v 4:42 BANALITE a její dlouhé dny
Je sobota, mám prázdniny, a já vstávám ve čtvrt na 5 ráno - debilka prostě.
Mé chutě se totiž vrátily do starých kolejí. Tzn. = obžera.
Včera jsem měla třídní sraz se základkou. Všechno v pohodě. Pak se objednali na stůl brambůrky a 10 minut tam netknutě ležely. Já byla jak na trní až jsem to nevydržela a načala jsem je. Když jsem je snědla hned se objednali další, jen si dej holka. Kluci si dávali jídlo a já jim vtipně snědla polovinu kroket. Všichni se smáli, že žeru jak prase a záviděli, že jsem hubená. Prstama mi objímali ruce a obdivovali, jak je mám tenké. A já s plnou pusou děkovala za lichotky...
A teď je mi blbě, že nemůžu spát.

Ale copak to jde? Copak se můžu věčně vyhýbat normálním jídlům?
Je fakt že do diety by se mělo zařadit všechno jídlo - včetně toho mastného - v malém množství, aby to pak nedopadalo takhle. 

Na dnešek jsem ještě zvaná na grilování, to bude teprve něco, maso jsem neviděla už asi 2 týdny (sakra kam zmizely mé zdravé dietní zásady?).

Ne, já už nemám žádné zásady. Flákám to a tak si za ty svoje záchvaty můžu sama. Tento týden jedu prakticky na pečivu a jogurtech. A to jsem se těšila na prázdniny až budu mít čas na vaření. Dobře, dneska si uvařím něco zdravého.

A teď už se asi fakt pobleju, mějte se :-*

Jde to samo

26. května 2010 v 23:58 BANALITE a její dlouhé dny
Je to jasný, jediný co mi k dietě chybělo byl CHLAP. Nebo snad ty léky co beru na zahnání chuti, anebo obojí dohromady, což je fakt síla, na jídlo nemám ani pomyšlení. A co teprve na záchvat, pf, už nikdy! (?). Ale jím tak nějak normálně, hlavně se držím zásady nepřejídat se, a pomalu odbourávám maturitní kila. Do sobotního rande budou pryč.

To dnes proběhlo rande nečekané. Napsal: za 15 minut jsem u tebe. A já se mohla posrat, znáte to, 15 minut je moc krátká doba na to se přežehlit, přepudrovat, převléknout, o mastných vlasech ani nemluvě, ty jsem musela přežít. Ale bylo to mooc fajn. Jen si pořád nejsem jistá..

Jinak jsem dnes byla nakupovat a zítra jdu zas (kromě maturitních kil odbourávám tak i maturitní finanční odměny). Hlavně se snažím být co nejvíc pryč mimo domov. Jednak kvůli jídlu, jednak pořádně nevím, co doma dělat (musím si vzpomenout co jsem dělala v těch dávných časech když jsem se nemusela učit).
A jsem ráda, že mám konečně čas na blog, ale stejně nevím, co pořád psát.
Je krásný mít prázdniny :)

Dobrou noc

shayk

Asi jsem divná, co na tom sejde, léčit to nejde

25. května 2010 v 11:05 BANALITE a její dlouhé dny
Tak nevím, jestli za to může láska nebo chemie, ale chuť k jídlu mě vážně opustila.
No jo, po sto letech budu mít zase rande, tak si z toho můžu ukáknout a hladovím tak nějak mimoděk. Dneska jsem nemohla usnout, do 5 jsem se převalovala a pak jsem si uvědomila, že mám asi hlad. Respektive že mi kručí v břiše jako prase (možná jsem to mylně pokládala za bouřku za okny). Tak jsem se šla v 5 ráno nasnídat, ale neusla jsem ani potom, asi mi jebe teda z lásky a ne z jídla. Pro změnu.
Ale jíst budu, naordinuju si jídlo po 3 hodinách a je to, nechci přece na tom rande omdlít, už tak jsem se projevila jako dost velký hypochondr (ani nemám sílu tady rozpatlávat, co všechno za zdravotní potíže mě už stihlo potkat za 1 den, kdy jsem ho poznala, možná na něj mám alergii nebo tak něco).
Ale jsem hrozně zmatená.
Vůbec nevím, co chci.
Bože, nemohls mi nadělit taky trochu cílevědomosti?
Ne, jsem váha. 

Chystala jsem se dneska na brusle, ale počasí se zatím očividně nechce rozhodnout, jestli bude pršet nebo ne. Nevadí, kdyžtak si sjedu na nákupy, potřebuji oletnit šatník, protože ve starém letním oblečení vypadám jak nevkusný hiphoper, jak to na mě plandá :) Ale sportovat bych začít měla, loni v létě jsem cvičila pořád, běhala jsem, jezdila jsem na kole a pak doma hopkala podle hejbejse TV a dělala břišáky, ale za celý rok to výsledky nepřineslo, ať dělám co dělám mám stejně pořád povolený břicho a ďolíkatej zadek. Marná snaha, zůstanu lenoch s ďolíky.

mango

Holidays

24. května 2010 v 14:05 BANALITE a její dlouhé dny
Vážení po svaťáku nedopadlo zas tak špatně. Přibrala jsem 2 kg. Čekala jsem víc, aktuální váha 52kg takže pohoda. Cítím se dobře, jen mé nejnovější kalhoty (ty z výprodeje malých velikostí :D ) jsou mi víc těsnější, než bych chtěla. Teď by krásně stačilo nepřejídat se a zůstat taková, jaká jsem. A já vyrážím do boje s novými zbraněmi :)
Holky ze třídy si koupili za maturitu nové kabelky, boty, telefony, nebo dokonce auto, já jsem si koupila přípravek na hubnutí za 400. Asi jsem blázen.
Potlačuje chuť k jídlu a vyvolává nechutenství, a co víc, funguje. A víc neřeknu. Protože na různých pro-ana blozích (?jaké je množné číslo slova "blog"??) jsem viděla, jak s tim holky zacházej. Že místo oběda si dají tabletku. A já nehodlám vyměnit jídlo za prášky, ani to nechci používat dlouhodobě, jen se musím přehoupnout rychle přes tohle období přejídání a usměrnit bezedný žaludek.

Jinak všechno v pohodě. Maturitu mám za sebou a teď se akorát směju těm, které to čeká tenhle týden :D Slavila jsem 2 dni a bylo to perfektní, sice jsem 2 noci téměř nespala, ale to jsem dohnala dnes 16 hodinovým spánkem. Teď mám prázdniny, hlídám svého malého skorosynovce, dnes jdu po dlouhé době na trénink, zítra na brusle, pozítří na nákupy, těším se do práce a taky jsem potkala jednoho kluka :)) Mám se fajn prostě. Snad mi to vydrží dýl, než do dnešního večera... a snad i vy budete šťastné :)


legs

Oficiálně potvrzeno: Jsem geniální

19. května 2010 v 22:36 BANALITE a její dlouhé dny
Ahoj dámy, tak jsem tu, lehce intelektuálně vysátá, takže kvalitu dnešního článku nezaručuju :))
Maturita je za mnou. Díky bohu. Dneska ve 12:45 jsem tahala první otázku, v 17:00 vyhlásili výsledky. Měla jsem ohromné štěstí na otázky. Lepší jsem si snad ani nemohla přát. Takže výsledek takovýto:
ekonomie - 2
účetnictví (praktická) - 2
literatura - 1
dějepis - 1
angličtina - 1
Maturita s vyznamenáním :)) jsem šťastná a hrdá, že se mi konečně něco v životě pořádně povedlo. Ač to bylo s velkým přispěním šťestěny a s našeptáváním komise :D

A teď začíná new life :) život ve kterém budu bohatá, vzdělaná, svobodná a normální (=budu chodit na brigádu, dostanu se na vejšku, odstěhuju se od rodičů a zbavím se bulimie).. Což mě bude stát mnoho práce.

Brigáda už je zařízená, nastupuju za 14 dní.

Vysoká je zatím pojem s velkým otazníkem - vyjádření z UK humanitních studií už mi přišlo: "Litujeme, ale... bla bla bla" krásné 1147. místo.

A zbavit se bulimie? Zlomový den měl být dnešek, leč po rodinné chlebíčkové oslavě jsem ho odložila na zítřek. A od mámy jsem dostala belgickou bonboniéru za 400Kč, takovej krásnej luxusní kufříček plný 82% čokolády několika druhů.
coko


Jenže na mě je to děsný plýtvání, protože já mám z té čokolády stejný požitek, jako ze studené houbové omáčky.

Protože jsem vepř.

Ale jsem vepř absolvent :)))
EDIT 22:43 - zapomněla jsem zmínit, že ve svém novém životě budu taky konečně krásná :))

Bloudím

11. května 2010 v 1:21 BANALITE a její dlouhé dny
Právě jsem se doučila poslední téma zadané k dnešní přípravě a padla na mě pesimistická nálada.
Mé břicho splasklo, 2 dni jsem se držela. Vařila jsem si zdravé obídky a nadějně věřila a těšila se na prázdniny, kdy budu mít zase spoustu času na sebe a na jídlo, a při míchání mrkvové polévky jsem hrozila vařečkou do vzduchu a s myšlenkou na bulimii jsem říkala: "Já s tebou zatočim!"
Jenže mrkvová polévka byla hnusná, tak jsem jí vylila a chtěla jsem se dojíst kouskem celozrnné bagety.. a ona zatočila se mnou.
Jsem slabá, protože když jsem spokojená se svou postavou, lpím na štíhlosti, strašně se o ní bojím a to mě vrhá do bludného kruhu.
Neznám z něj cestu.

A teď už musím jít spát, zítra mě čeká další učící den s kapkou stresu navíc, protože maturita je zase o den blíž..
nice

Přejedená

6. května 2010 v 21:32 BANALITE a její dlouhé dny
Celý týden - naprostá tragika. A dnešek? Vší tragiky vrchol. Což beru docela pozitivně, protože si říkám sakra, zítra to už horší být nemůže. 
Žeru. Prostě žeru jako vepř. Včera to byly hned 2 záchvaty, dneska se to ani záchvat nazvat nedá... to bylo obžerství od rána do teď. 

Měli jsme ve škole poslední středoškolské vysvědčení a třídní profesorka nám upekla koláč (mňam mňam, moc dobrej, musím si říct o recept). Všichni si vzali jeden malý kousek a jedli ho pomalu, téměř ani nedojedli, já sežrala 2 velké kusy dřív než oni měli snědený ten jeden. Pak jsem se z legrace pohádala s jedním spolužákem o poslední kousek co zbyl (nakonec vyhrál on) a on se na mě podíval a řikal: "Já nechápu, kam ty to dáváš."

...jó já bych mu řekla kam...

Věřili byste, že za celé 4 roky jsem nenavštívila náš školní bufet?? Ve škole jsem dietu držela vždycky - ať jsem doma žrala jak žrala, ve škole jsem vždycky měla svačinu malou. Nóoo zato dneska jsem si to vynahradila. A když jsem do sebe cpala sušenky holky na mě závistivě koukaly a všechny opakovaly, kam já to dávám.
Naštěstí jsem měla tak plnou pusu, že jsem nemusela odpovídat.

Cestou domů jsem si koupila fornetti (9 kusů - nejsem žádnej skrblík), doma jsem se naobědvala a pak jsem pořád jedla a jedla, že jsem se ani nestihla jít vyzvracet.

A teď vám ukážu, kam to teda dávám. Vy mě pořád chválíte, jak mi to sluší, ale to vidíte jenom fotky, když jsem po týdenní super dietě:(
A nyní--> Nafouklej přežranej hnusnej tlustej těhotnej vorvaň... nenávidím se.


Status: nedostačující

3. května 2010 v 22:05 BANALITE a její dlouhé dny
Abych byla jednou zase trochu konkrétnější.
Včera jsem se vážně zhroutila z toho, že jsem ošklivá. Zase mi to totálně podkoplo sebevědomí, nejradši bych seděla doma, nikam nechodila, topila se ve svý povrchní depresi. Dneska jsem si byla ve své budoucí práci zařídit nějaké věci. A tak jsem se tam bála jít... že mě uvidí, poznají, jaká jsem... že jsem nedostačující... A tak jsem tam šla nervozní z téhle blbosti, bezdůvodně, vždyť už to tam mám jistý, už jsem tam byla několikrát, smlouvu mám podepsanou.. nevím proč blbnu.
Podnětem k upadnutí do téhle deprese mi byl BAR. Občas teď totiž pracuju v baru mého známého, a abych pravdu řekla, je to dost psychicky náročná práce - pro holku. "Práce" samotná, to je fraška. Natočit pivo, nalít panáka, když něco zkazím nikomu to moc nevadí, vládne tam přátelská atmosféra a většinu lidí tam znám z dřívějška, kdy jsem tam sama chodila jako host.
Jenže za barem si připadám jako opice v pavilonu. No co, občas je to docela polichocující, chlapi sedí kolem baru, já za barem jak na předváděcím molu, koukají na mě, chválí můj zadek, když se sehnu všichni rázem zmlknou - je to sranda :) a přežiju i všechny sexuální narážky.
Sranda to přestává být tehdy, když se opijou a začnou řešit, jestli jsem hezčí já nebo moje kamarádka. S výsledkem v můj neprospěch.
A to mě složí.
Už tam asi chodit nebudu.

Nechci se zabývat blbostma. Maturitu mám přesně za 14 dní. A dneska jsem zjistila známku z maturitní slohovky. Pamatujete na story o kapříkovi v jezeře, ve kterém jezerní dáma uzavřela všechnu krásu do zrcadla?? :))
Mám 1!!!!! 

gisele bundchen
<-- Gisele Bundchen... měla bych se přestat porovnávat s takovýma, jako je ona..

Žít

2. května 2010 v 22:56 BANALITE a její dlouhé dny
Co je na tom tak těžkýho