K ničemu..

25. října 2009 v 14:50 |  Jídelníčky
Ahoj holky, stydím se za sebe a je mi to líto. Zase jsem to nezvládla, musela jsem zvracet :(
Odstartoval to rodinný oběd. Máma udělala zrovna jedno z mých nejoblíbenějších jídel - je to eidam s kečupem zabalený v listovém těstě a zapečený. Byla toho megaporce, chtěla jsem sníst jenom půlku, jenže během oběda jsem se rozhodla že už je to stejně jedno. Byla jsem děsně nacpaná, ale chtěla jsem ještě ochutnat sýrové tyčinky co máma udělala ze zbytku toho listového těsta. Snědla jsem jich půlku tácu :( V hlavně jsem si pak přehrála co jsem vlastně všechno snědla - přibližne 2 plátky listového těsta (cca 100 g na jeden - tzn. 416 kcal krát 2 = 840 kcal) + kostka eidamu.. dál radši ani nepočítat. Prostě to muselo ven.
Vím že je to špatný, vím že jsem to mohla vydržet a od zítřka prostě pokračovat dál se svými jídelníčky.. jenže ani nevíte, jak se mi po tom zvracení ulevilo :( A není to vlastně taková hrůza, je to záchvat po celém dlouhém měsíci a to je úspěch! Ještě před půl rokem jsem zvracela několikrát týdně a rodinné obědy měly bez vyjímky takovýhle osud.

Ne, netrápí mě to tolik. Od zítřka normálně pokračuju, jen musím být fit, protože mám závěrečky v autoškole. Kupodivu se na ně docela těším, alespoň se bude něco dít, nesnáším svůj životní stereotyp!