Srpen 2009

31.8.

31. srpna 2009 v 18:30 Jídelníčky
Pěkný den!
Dneska jsem se, milé dámy, zamilovala! Do koho? Do pana Biskita :D

Patří k cereáliím které se jmenují banánoví Biskiti Jsou od Emca a jsou výborné! Pro optimistické nastartování dne úplně super. Vyrábí se ještě myslím s oříšky a s čokoládou.. Ty plánuju také vyzkoušet :)

Poslední prázdninový den jsem strávila odpočinkem doma. Do školy se mi nechce.. Nejvíce kvůli třídě, 29 holek Jsou to falešný krávy, hrajou si na nejlepší kamarádky a pak se pomlouvají a dělají si sviňárny. Já to nesnášim. Pomlouvají vás za zády a ani se nesnaží být nenápadné, co já už jsem si toho vyslechla. Vrchol byl na lyžáku, když si myslely že spim a začaly mě pomlouvat Za 4 roky jsem si naštěstí už vytvořila jistou imunitu, našla jsem si tam 3 dobré kamarádky, kterým věřím, a se zbytkem se bavím jen tak ze zdvořilosti.
Také se bojím maturity, co mě letos čeká, nadruhou stranu se těším, že se mi změní život. Chci vypadnout na vejšku někam mimo domov (i když bydlím 10 minut od Prahy). Bude to vzrušující rok.

Ohrožení svého jídelníčku se nebojím. Vždycky pro mě bylo jednodušší hubnout ve školním roce, protože mám pevný režim. A to takovýto:
  • 6:00 snídaně
  • 9:00 1. školní svačina
  • 12:00 2. školní svačina
  • 15:00 obvykle příjezd domů - oběd
  • 18:00 večeře
A taky mi konečně zase začnou tréninky (tančím výrazový tanec) takže bude pravidelný pohyb.

Ze dneška mám radost. Ty biskiti mi opravdu zvedli náladu, a k obídku jsem si udělala/vymyslela recept na svojí oblíbenou hrachovou krémovou polévku,a také jsem si skvěle zacvičila. Jídelníček níže :)

Moje krémová hrášková polévka

31. srpna 2009 v 16:40 Recepty
Instantní hrášková polévka bylo vždycky jedno z mých nejoblíbenějších jídel.. Kouřící hrnek a k tomu ukusovat chleba... ňááám.
Instantní polévky jsem ale ze svého jídelníčku škrtla, takže útrum. Napadlo mě ale udělat si vlastní hráškovou polévku. Méně tučnou, zdravější, zelenější, a CHUTNĚJŠÍ! A místo chleba jsem si k ní dala křehké plátky Active od Bona Vita :)

500 ml obsahuje cca:
140 kcal
6 g bílkovin
6 g tuků

Bramborový salát s brokolicí

31. srpna 2009 v 12:31 Recepty
100 g = 83 kcal

Ingredience:
150 g vařených brambor
cibule
mrkev
brokolice
mražená kukuřice
hrášek
tofu
1 lžička sójové omáčky
1 lžíce umeocta
1 lžička olivového oleje
sůl

Zase tam, kde byla - doma a přežraná

30. srpna 2009 v 17:53 BANALITE a její dlouhé dny
Ahoj kočky! Tak jsem zpět!
Vrátila jsem se už včera, ale měla jsem jaksi strach přijít sem na blog, kde jsou v záhlaví krásné štíhlé modelky - moje vzory, bála jsem se přečíst komentáře pod minulým článkem, že to zvládnu (hrozně moc vám za ně děkuju!), styděla jsem se sama za sebe, že jsem to nezvládla. Raději jsem vyrazila na večeři do pizzerie a na blog se připojila až dneska

čtvrtek až sobota NEPŘÍTOMNA

27. srpna 2009 v 14:04 BANALITE a její dlouhé dny
Milé dámy,
s kamarádkama jsme narychlo ukuchtily plány na poslední prázdninový víkend, takže narychlo balím a za půl hodiny odjíždím na chalupu, protože v pátek je tam poblíž nadějně vypadající jednodenní festiválek.
Moc se těším, ale napadá mě, co jídlo?? Je to poprvé od doby co držím tuhle dietu co budu mít takhle narušený režim.. Bojím se, že to nezvládnu :( čeká mě minimálně jedno jídlo v restauraci a já už se děsím teď a přemýšlím, co si dám.. Najednou mám pocit že jídlo v restauraci je to nejhorší na světě a že mě nejspíš zabije vím že je to blbost, dřív jsem jedla v restauracích a ve fastfoodech skoro denně a váhu jsem si stejně jakž takž udržovala.. Vlastně mi nejde ani o tu váhu, jestli to 1 kg zase naberu, no co, zase ho shodím, spíš mám strach že ztratím motivaci, že prostě vykolejim a zase se rozežeru, že si dám jídlo v restauraci, řeknu si "No a, teď už je to stejně jedno, dám si ještě zákusek" a bude po mně.. třeba pak už zase nedokážu naběhnout na režim..
Oni ty moje kamarádky jsou hrozné žroutky a ví, jak jsem na tom byla dřív, tak mě pořád nutí do jídla a já mám děsně slabou vůli..
No, budu se snažit držet! Zapisovat jídeláky a nejíst nic mimo hlavní jídla, žádné tláskání!
I vy si užijte poslední prázdninový víkend, a v sobotu večer nebo v neděli mě máte zase zpět.Nepřekonatelně sexy Rachel Weisz

26.8. jídelníček

26. srpna 2009 v 21:15 Jídelníčky
11:00
miska corn flakes

14:00
rýžové nudle s tuňákovým salátem ala Mexico


17:00
sójové boby v čokoládě (celý sáček 50 g)


Večeře opět totálně zanedbaná, byla jsem nakupovat a udělalo se mi tam špatně, málem jsem omdlela, tak jsem chtěla něco pro energii - a lepší sójové boby v čokoládě než samotná čokoláda :) a byla to mňamka! Je to výživné docela dost (nejenom na kalorie), takže jsem už večeři neřešila.

Výživové hodnoty:
Energie: 650 kcal
Tuk: 16 g
Bílkoviny: 25 g

Aktivity:
procházka 45 minut
dance aerobic podle hejbejse.tv
5 miniut posilování břišních svalů

po včerejším posilování mě všechno bolí, takže dnes už odpočívám :D

Nevýznamný výlev nevýznamného dne

26. srpna 2009 v 20:56 BANALITE a její dlouhé dny
Dneska jsem měla den sama se sebou, sama pro sebe.25.8., 57 kg

25. srpna 2009 v 20:19 Jídelníčky
Jupí! Konečně je tu nějaký pokrok! Ráno jen co jsem vstala vzpomněla jsem si, že mám vážící den a hned jsem běžela na váhu. Ukázala o kilo míň 57 kg! Mám z toho radost, předtím mi to nelezlo tak už jsem chtěla "hodit flintu do žita" :D dobře že jsem to neudělala.
Za 14 dní jsem vlastně zhubla 2 kg, takže to je v pohodě. Ve zdravé dietě by se mělo hubnout max. 1 kg týdně, takže limit výborně splňuju :) Snad to tak půjde i dál..
A krom toho se mi konečně uvolnila zácpa :) dnes mám dobrý den.

A dnešní jídělníček:

Pomazánka z rybího filé

25. srpna 2009 v 14:08 Recepty
100 g obsahuje:
energie: 105 kcal
bílkoviny: 19 g
tuk: 1 g
sacharidy: 4 g

(zdroj kuchařka "Recepty ve znamení zdravé výživy)
Postup níže :)

Fotojídelníček 24.8.

25. srpna 2009 v 7:00 Jídelníčky
Přidávám včerejší jídelníček
Jídlo:
12:00
kukuřičné lupínky

15:00
zapékané brambory s kukuřicí + mrkev + tofu + vařená brokolice
18:00
jogurt Activia bílá s broskví posypané skořicovým cukremVýživové hodnoty:
Energie: 996 kcal
Tuk: 44g
Bílkoviny: 51 g

Aktivity:
20 minut aerobic podle hejbej se TV (díky Petite za doporučení je to fakt super )
posilování břicha a šikmých břišních svalů

Spokojenost nic moc.. měla jsem naplánovaný jiný jídelníček, ale máma mi připravila ty zapekané brambory, tak mi je bylo líto vyhodit a raději jsem je bohatě je ozdobila zeleninkou. Nemusela jsem si toho ale nandat plnej talíř jsou pěkně kalorický no, co se dá dělat.

Večer jsem byla na grill párty a bylo to v pohodě. Už mi nedělá problémy odolávat jídlu :) obzvlášť klobásám teda, na ty nemám ani pomyšlení s alkoholem je to horší, nějaké to pivo padlo no, takže tisíc kalorií navíc :(